
-
-
Koszyk jest pustySuma 0
-
Gliwice znane i nieznane - Leszek Jodliskired








Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
Cena przesyłki | 0 |
Dostępność |
|
Kod kreskowy | |
EAN | |
Data dodania | 2022-06-22 |
Zamówienie telefoniczne: 504-010-010
Stan książki: 4+
Uwagi: --
5 - książka z drugiej ręki w stanie bardzo dobrym, wyglądająca jak nowa lub posiadająca minimalne ślady używania, lub książka nowa outlet, ze zwrotów, posiadająca minimalne uszczerbki
4 - książka używana posiadająca widoczne zwykłe ślady używania, lekkie zagięcia okładki, zakurzony blok itp.
3 - książka z bardzo wyraźnymi śladami używania, mogą występować silne zabrudzenia okładki, bloku, zaplamienia, uszkodzenia grzbietu itp.
Nie sprzedajemy książek niekompletnych, z luźnymi kartkami, spleśniałych i posiadających inne wady wykluczające korzystanie z nich w dalszym czasie
Wszelkie wady typu podpisy, pieczątki po wycofaniu z biblioteki, dedykacje itp. jeśli występują są opisane w uwagach. Do ocen stosujemy znak +/- wskazujący na trochę lepszy lub trochę gorszy stan niż w opisie.



Stan | Używany |
ISBN | 8389856107 |
Wydawnictwo | Muzeum w Gliwicach |
Tytuł | Gliwice znane i nieznane |
Autor | LeszekJodliskired |
Okładka | miękka ze skrzydełkami (3) |
Rok wydania | 2006 (3) |
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.4 |
Język | polski |
Liczba stron | 151 |